Series
Ratings
150
Crash Landing on YouRated ★ 2.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Kiss that KillsRated ★ 2.0- おっさんずラブ SPRated ★ 2.0
Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 5.0
Matrimonial ChaosRated ★ 4.5
Matrimonial ChaosRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Residential ComplexRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.0
My First First Love Season 2Rated ★ 1.5
My First First LoveRated ★ 3.0
AbyssRated ★ 1.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5
The Last EmpressRated ★ 3.0
Family Outing Season 1Rated ★ 4.0
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 4.5
Three Meals a Day: Fishing Village 3Rated ★ 3.5