Titles you rated
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0