Titles you rated
Minority ReportRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.0
SawRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 3.0
CubeRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 2.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 1.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 2.0