Titles you rated
- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
- Murder ReportRated ★ 3.0
Just For Meeting YouRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
HappyendRated ★ 3.0
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 2.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0