Series
Ratings
70
Kaiju No. 8Rated ★ 1.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.5
Search: WWWRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 3.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0