Titles you rated
Bayside ShakedownRated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Hot SpotRated ★ 4.0
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.0
The BreakthroughRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
TrigunRated ★ 3.5- AjinRated ★ 4.0
Over the Garden WallRated ★ 4.5
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 4.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
HyoukaRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Kill la KillRated ★ 3.5