Titles you rated
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
Public EnemiesRated ★ 4.0
Trouble with the CurveRated ★ 4.0
DriveRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Our Idiot BrotherRated ★ 3.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 3.0