Titles you rated
FenceRated ★ 3.5
Oshi ga Joshi ni NarimashiteRated ★ 3.5
Sumo Do, Sumo Don'tRated ★ 4.0
Sweat and SoapRated ★ 3.5
9 BorderRated ★ 3.5- Tonight is U-Shaped Season 2Rated ★ 4.0
- GO HOME~Keishichou Mimotofumeinin Soudansitsu~Rated ★ 3.5
My Favorite FlowerRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
AsuraRated ★ 4.0
Sotsugyoshiki ni, Kamiya Utako ga InaiRated ★ 3.0
Light of My LionRated ★ 4.0- Ao Haru Ride Season 2Rated ★ 4.0
Ao Haru RideRated ★ 4.0- Kururi: Dare ga Watashi to Koi wo Shita?Rated ★ 4.0
Nichiyo no Yoru Gurai wa…Rated ★ 5.0
Monsters Share House Season 1Rated ★ 3.0
Sensei wo Kesu HouteishikiRated ★ 1.5
Hitori de Nomeru mon!Rated ★ 2.5
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 3.5