Titles you rated
Legend of the Galactic HeroesRated ★ 5.0
MazinkaiserRated ★ 4.0- The Irresponsible Captain TylorRated ★ 4.0
Martian Successor NadesicoRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
SlayersRated ★ 5.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0- Saikano: The Another Love SongRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0