Titles you rated
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 2.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
ClickRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 2.0
Paradise MurderedRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
HancockRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0