Titles you rated
Se7enRated ★ 4.5
Bad BoysRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 2.5
The Iron LadyRated ★ 3.0
Dangerously ExcitedRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 3.0
Another FamilyRated ★ 2.5
GodzillaRated ★ 3.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 2.0
The ClientRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
577 ProjectRated ★ 3.0
Nim's IslandRated ★ 3.0
Tabloid TruthRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Penny PinchersRated ★ 3.0
LucyRated ★ 2.0
A Letter to MomoRated ★ 3.0
Arthur and the InvisiblesRated ★ 3.5
The TargetRated ★ 4.0