Titles you rated
SpyRated ★ 2.5
The Incredibly True Adventure of Two Girls In LoveRated ★ 5.0
HeartbeatsRated ★ 4.0
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!: The MovieRated ★ 1.5
Modern TimesRated ★ 4.0
Raise the Red LanternRated ★ 4.5
GintamaRated ★ 3.5
Sue, Mai & Sawa: Righting the Girl ShipRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
Rent-a-CatRated ★ 4.0
The Tokyo Night Sky Is Always the Densest Shade of BlueRated ★ 2.5
Attila MarcelRated ★ 3.0
Blow-UpRated ★ 3.0
Germany Year ZeroRated ★ 3.5
Kim Min-young of the Report CardRated ★ 4.5
Young Adult MattersRated ★ 2.0
Tokyo RevengersRated ★ 1.5
Words Bubbling Up Like CiderRated ★ 3.0