Titles you rated
Kleo Season 1Rated ★ 4.0
Toshi No Sa KonRated ★ 1.0
Uchi no Musume wa, Kareshi ga Dekinai!!Rated ★ 4.0- Fukokun wa kisusuru shikanaiRated ★ 2.0
Male Copywriter, Takes Paternity LeaveRated ★ 3.5
Good Morning CallRated ★ 0.5
Imadoki no Wakai Mon waRated ★ 3.5- Boku mo Aitsu mo ShinrodesuRated ★ 3.5
SarazanmaiRated ★ 5.0
Beastars Season 1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 5.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.5
AtypicalRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 5.0
AtypicalRated ★ 3.5
Your Home is My Business 2nd AttackRated ★ 3.0