Series
Ratings
45
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
All the Light We Cannot SeeRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 2.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.0
BloodhoundsRated ★ 3.0
Inuyashiki: Last HeroRated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.0
Ghost StoriesRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0- Unanswered questionsRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 4.0