Titles you rated
Secret HealerRated ★ 2.0
Women of the SunRated ★ 3.5
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 2.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 2.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 4.0
All is wellRated ★ 2.0
My Love ToramRated ★ 2.5- Gughwaeuiwon Jeongchiseing SiljongsageonRated ★ 2.5
Red CandyRated ★ 2.5- Jo Eun Ji's FamilyRated ★ 3.0
The DuoRated ★ 3.0- The Great AmbitionRated ★ 3.5
- Little Girl DetectiveRated ★ 4.0
- Kyung Sook's FatherRated ★ 3.0
Green RoseRated ★ 2.5