Movies
Ratings
480
The Night OwlRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
FallRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
A Few Good MenRated ★ 3.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.5
SullyRated ★ 3.5
ImmortalsRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
The Bourne LegacyRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5
LoganRated ★ 3.0
HeroRated ★ 4.0
Robin HoodRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 1.5
The EqualizerRated ★ 2.5