Movies
Ratings
27
What She Likes...Rated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
She and Her CatRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0