Movies
Ratings
665
Dirty GrandpaRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.0
The EqualizerRated ★ 3.0
DetachmentRated ★ 3.5
The Ugly DucklingRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
Sam Smith: Live in LondonRated ★ 4.0
Daft Punk UnchainedRated ★ 4.5
GhostbustersRated ★ 1.0
Ghostbusters IIRated ★ 2.5
District 9Rated ★ 2.5
TwentyRated ★ 2.0
Hi! Dharma!Rated ★ 2.5
Gulliver's TravelsRated ★ 3.5
WaterworldRated ★ 3.5
CliffhangerRated ★ 2.5
Taxi 2Rated ★ 3.5
The Legend of ZorroRated ★ 3.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.0