Movies
Ratings
841
Death RaceRated ★ 5.0- Les MisérablesRated ★ 5.0
First BloodRated ★ 4.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
RinguRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Brokeback MountainRated ★ 3.5
Conduct ZeroRated ★ 5.0
Batman ReturnsRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 5.0
Stuart Little 2Rated ★ 3.5
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 5.0
Untold ScandalRated ★ 4.5
Two CopsRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.0
AntzRated ★ 5.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 5.0
Drunken Master IIRated ★ 5.0