Titles you rated
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Baby and MeRated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 3.5
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 1.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Like a VirginRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
Just My LuckRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Hoodwinked!Rated ★ 2.0
Swing GirlsRated ★ 4.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0