Series
Ratings
94
High KickRated ★ 5.0- New NonstopRated ★ 5.0
BroadchurchRated ★ 5.0
BroadchurchRated ★ 5.0
BroadchurchRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 5.0- Toy SoldiersRated ★ 5.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 2.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0- Fairy CommiRated ★ 4.0
Everybody Say KimchiRated ★ 2.5
MisfitsRated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 4.5