Movies
Ratings
314- The InformantRated ★ 1.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5- VirusRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Titan: The OceanGate DisasterRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
No ParkingRated ★ 1.5
The MatchRated ★ 3.5
Long ShotRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0