Movies
Ratings
79 I Saw the DevilRated ★ 4.0 I Saw the DevilRated ★ 4.0
 The Devil Wears PradaRated ★ 5.0 The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
 Now You See MeRated ★ 5.0 Now You See MeRated ★ 5.0
 IdentityRated ★ 4.0 IdentityRated ★ 4.0
 The PrestigeRated ★ 4.0 The PrestigeRated ★ 4.0
 Iron Man 2Rated ★ 3.0 Iron Man 2Rated ★ 3.0
 Tazza: The High RollersRated ★ 4.0 Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
 TakenRated ★ 4.0 TakenRated ★ 4.0
 TangledRated ★ 4.0 TangledRated ★ 4.0
 Catch Me If You CanRated ★ 5.0 Catch Me If You CanRated ★ 5.0
 FrozenRated ★ 5.0 FrozenRated ★ 5.0
 The Dark Knight RisesRated ★ 5.0 The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
 Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0 Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
 Nameless GangsterRated ★ 3.0 Nameless GangsterRated ★ 3.0
 The Man from NowhereRated ★ 5.0 The Man from NowhereRated ★ 5.0
 New WorldRated ★ 4.0 New WorldRated ★ 4.0
 Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0 Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
 Yes ManRated ★ 4.0 Yes ManRated ★ 4.0
 The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0 The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
 TransformersRated ★ 3.0 TransformersRated ★ 3.0