Titles you rated
Extreme JobRated ★ 5.0
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 5.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.5
Child's PlayRated ★ 1.0
Sucker PunchRated ★ 2.5
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
SpyRated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Final DestinationRated ★ 1.5
Final Destination 5Rated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 3.5
DoubtRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 3.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 3.0
The Return of JafarRated ★ 3.5
FlightRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.0