Titles you rated
Asteroid CityRated ★ 3.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 2.5
BabylonRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 5.0
Alien: RomulusRated ★ 2.0
UprisingRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0