Titles you rated
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
The King of DramasRated ★ 3.0
Orange MarmaladeRated ★ 1.0
I Remember YouRated ★ 3.0
Tale of ArangRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 2.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
RememberRated ★ 3.0
Warm and CozyRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5