Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.5
BraveRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0
TakenRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0