Titles you rated
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.5
The InternshipRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 3.5
SleepRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 2.5
The KingRated ★ 3.0
TroyRated ★ 3.0
300Rated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 5.0
FuryRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.5