Titles you rated
HerRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
The Plan ManRated ★ 3.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 5.0
The Princess and the FrogRated ★ 3.0
Despicable Me 3Rated ★ 4.0
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 4.5
Cars 3Rated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 2.5
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 4.5
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 2.5
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 4.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Cars 2Rated ★ 4.0