Titles you rated
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Margin CallRated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.5
SerendipityRated ★ 3.5
LegendRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 4.0
My Rainy DaysRated ★ 4.0
Innocent WitnessRated ★ 3.0
Forbidden DreamRated ★ 2.0