Titles you rated
StyleRated ★ 4.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 4.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 3.5
The Goddess of FireRated ★ 3.5
Me too, Flower!Rated ★ 3.5
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0
The Accidental CoupleRated ★ 5.0
Ohlala CoupleRated ★ 4.0
Gap DongRated ★ 5.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 5.0
Tale of ArangRated ★ 4.0
Prince HoursRated ★ 2.0
Women of the SunRated ★ 3.5
The Great DoctorRated ★ 4.5