Movies
Ratings
389
Infernal Affairs IIIRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Echelon ConspiracyRated ★ 3.0
The InterviewRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 4.5
PredestinationRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 3.5
ThorRated ★ 4.5
Dark SkiesRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Project ARated ★ 4.5
The Thirteenth FloorRated ★ 3.5
This Means WarRated ★ 5.0
Blue StreakRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 3.5