Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- Love in the Big CityRated ★ 3.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.5
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 3.0
Delicious GuysRated ★ 3.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 3.5
Sword Art OnlineRated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 2.0
Solitary GourmetRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 2.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.0
Kill la KillRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 2.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 2.5