Titles you rated
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 0.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.5
Lone SurvivorRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
American SniperRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
MasterRated ★ 2.0