Titles you rated
Freaky FridayRated ★ 3.5
The House BunnyRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
More Than BlueRated ★ 0.5
Tokyo GirlRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 2.0
SPEC: HeavenRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 5.0