Movies
Ratings
36
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0