Movies
Ratings
1197
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.5
I Am a HeroRated ★ 2.5
PassengersRated ★ 2.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Midsummer's EquationRated ★ 2.0
FuryRated ★ 3.5
The MessageRated ★ 4.0
American UltraRated ★ 2.0
DeadpoolRated ★ 0.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 1.5
A Few Good MenRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 3.0
The UnfairRated ★ 4.0
The WalkRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 2.5