Series
Ratings
53
BootsRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Arcane Season 2Rated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 2.0
ChernobylRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.5
Sanada MaruRated ★ 2.5- The Locked Room Murders SpecialRated ★ 4.5
The Great White TowerRated ★ 5.0
Be with YouRated ★ 4.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0
The Locked Room MurdersRated ★ 4.5
Galileo XXRated ★ 3.0
GalileoRated ★ 4.0
Galileo ZeroRated ★ 4.0
GalileoRated ★ 4.0
Saving My Stupid YouthRated ★ 4.5
LIAR GAMERated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.0- TrickRated ★ 3.0