Titles you rated
TriggerRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
New Recruit Season 3Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.0
LiveRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0- The FrogRated ★ 2.5
No Way Out: The RouletteRated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 1.5
BloodhoundsRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5- Risqué Business: The Netherlands and GermanyRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Boy Swallows UniverseRated ★ 3.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5