Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 2.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 0.5
Secret(working title)Rated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0- PilotRated ★ 2.5
The FortressRated ★ 4.0
Hunter KillerRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 1.5
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 4.5
Hidden FaceRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 4.5