Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
AemaRated ★ 2.0
TriggerRated ★ 1.5
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 1.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5- The FrogRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
No Way Out: The RouletteRated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.5
You Season 3Rated ★ 3.5- Elite Season 6Rated ★ 4.0
EliteRated ★ 4.0
Elite Season 5Rated ★ 3.5
YouRated ★ 4.0
EliteRated ★ 3.5
EliteRated ★ 4.0