Titles you rated
Another Miss OhRated ★ 4.5
Righteous LoveRated ★ 2.0
Witch's RomanceRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 2.0
IRISRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0