Titles you rated
Baby and MeRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 2.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.0
SaltRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 5.0