Titles you rated
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.5
VenomRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
True LiesRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.5