Movies
Ratings
889
A LoveRated ★ 3.0
AwakeRated ★ 3.0
The DictatorRated ★ 3.0
The Bling RingRated ★ 3.0
Just MarriedRated ★ 3.5
The PurgeRated ★ 2.5
The Greatest Game Ever PlayedRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
Steel Cold WinterRated ★ 2.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.5
Moby DickRated ★ 4.0
FameRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
I Am The KingRated ★ 2.5
The GreyRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Die Another DayRated ★ 3.0
PredatorsRated ★ 3.0
DraculaRated ★ 3.5