Titles you rated
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 3.5
Gintama.Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Gintama°Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Dragon Ball GTRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 3.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5