Titles you rated
Daddy You, Daughter MeRated ★ 1.0
ExhumaRated ★ 4.0
Brave CitizenRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 3.0
6/45Rated ★ 1.5
FallRated ★ 2.5
A Royal AffairRated ★ 3.0
Extraction 2Rated ★ 2.0
ExtractionRated ★ 2.0
ForgottenRated ★ 2.5
Kill BoksoonRated ★ 2.0
HuntRated ★ 2.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
The FalloutRated ★ 1.5
The InternRated ★ 2.0
DecibelRated ★ 3.0
Hard HitRated ★ 2.0
Believer: extended cutRated ★ 3.0
Jung_eRated ★ 0.5