Titles you rated
Into the StormRated ★ 4.0
Lovely ComplexRated ★ 3.0
LucyRated ★ 4.0
The ExecutionerRated ★ 3.0
Bride WarsRated ★ 3.0
The Invention of LyingRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 4.0
AnastasiaRated ★ 3.5
Blades of BloodRated ★ 2.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
Just My LuckRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 4.0
Private EyeRated ★ 2.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0