Movies
Ratings
68
The Blue LightRated ★ 5.0- The CureRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 5.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
Omae Umasou Da naRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 5.0
Stormy NightRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0