Titles you rated
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
Eighth GradeRated ★ 3.5
JulesRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
The FounderRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
September 5Rated ★ 3.0
Juror #2Rated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
CollateralRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Still WalkingRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0
Liar LiarRated ★ 3.0
Sweet BeanRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0